Про компанiю

Компанія ТЕХНО СТРОЙ

Компанія «Техно Строй» – офіційний сертифікований партнер REYNAERS ALUMINIUM в Україні.

ТОВ «Техно Строй» заснована в 2007 р. професіоналами ринку алюмінієвих світлопрозорих конструкцій.

У нашій компанії працюють дипломовані спеціалісти, що мають 20-ти річний досвід роботи на ринку алюмінієвого скління. Нашими фахівцями, з профілю Reynaers, було реалізовано понад 150 об’єктів в Києві і по всій Україні.

Алюмінієві конструкції найвищої якості, які виготовляються нашою компанією за індивідуальним замовленням, з урахуванням всіх побажань клієнта це – безумовна надійність, довговічність, тепло – і звукоізоляція на довгі роки.

Всі співробітники компанії «Техно Строй» підвищують свою кваліфікацію на тренінгах, семінарах і виїзних курсах за кордон, організованих нашими партнерами.

Високий професіоналізм нашої команди, повна віддача своїй справі, власне виробництво, високі вимоги до якості виконуваних робіт, гнучкість в роботі забезпечують компанії «Техно Строй» довіру серед клієнтів, повагу серед архітекторів і надійність серед партнерів.

Наша компанія виконує виготовлення та монтаж будь-яких конструкцій з алюмінію:

  • Вікна, двері;
  • Розсувні двері;
  • Фасади;
  • Зимові сади;
  • Зенітні ліхтарі;
  • Вхідні групи.

Фахівці конструкторно-проектного відділу допоможуть Вам грамотно розрахувати і підібрати найбільш зручні матеріали, а також запропонують оптимальний варіант зі скління Вашого будинку.

Високотехнологічне обладнання для переробки профілю та системне обладнання «Reynaers», дозволяє нам дуже якісно виготовляти продукцію для наших клієнтів.

Монтаж конструкцій здійснюється досвідченими монтажниками згідно з усіма будівельними нормами України із застосуванням гідроізоляції і пароізоляції.

Компанія Reynaers Aluminium рекомендує ТОВ «Техно Строй» як надійного партнера по склінню.