Нова система Reynaers Masterline 8

MasterLine 8 – це унікальна нова віконно-дверна система, яка поєднує в собі нескінченну різноманітність конструктивних можливостей з найвищими в своєму класі характеристиками теплоізоляції, повітро-і водонепроникності. Це нова інноваційна система відкриває вікно в майбутнє!

Система MasterLine 8 відповідає високим вимогам і характеристикам по довговічності, комфорту і надійності. Це нове покоління інноваційних рішень для вікон відображає нинішні архітектурні тенденції до максимізації денного світла, пропонуючи виняткові рівні ізоляції.

MasterLine 8 має 3 різних рівня ізоляції, пропонуючи рішення для будинків з високою ізоляцією, будинків з низьким споживанням енергії і навіть енергопасивних будинків. Ці різні рівні теплоізоляції досягаються за рахунок використання нових і «розумних» матеріалів. Коефіцієнт теплопровідності системи Reynaers MasterLine 8 Uf до 1,2 Вт / м ² K.

Унікальна концепція систем MasterLine 8 дозволяє комбінувати широкий спектр типів відкриттів, варіантів дизайну і різні рівні теплоізоляції, забезпечуючи максимальну універсальність для архітекторів і власників будинків.

Masterline 8 має три різні варіанти дизайну: Функціональний, Деко і Ренесанс. Різні варіанти дизайну, кожен зі своїм власним зовнішнім виглядом і відчуттям, роблять лінію MasterLine 8 універсальною до використання в будь-якому архітектурному стилі.

Поділитися:

Інші новини