ПОКРИТТЯ

В незалежності від вибору структурного або анодованого покриття поверхні ви будете насолоджуватися красою вашого вікна все життя без необхідності вкладати кошти в додаткове фарбування. На відміну від інших матеріалів, алюміній з порошковим покриттям або анодований алюміній не схильний до впливу ультрафіолетового випромінювання і він ніколи не іржавіє і не гниє, що говорить про його надзвичайно низькі експлуатаційні витрати. Якість обробки поверхні ваших вікон має не тільки естетичну цінність, але і забезпечує додатковий захист для алюмінію.

Чистий алюміній має дуже хорошу корозійну стійкість завдяки оксидному шару, що захищає метал від зовнішнього середовища. Ця природна, необроблена поверхня була типовою для перших алюмінієвих вікон. Однак в даний час розроблені нові методи для обробки алюмінієвих поверхонь, вони підвищують його міцність і надають системам додатковий дизайнерський вигляд.

Порошкове покриття

Прагнучи запропонувати профільні системи в будь-якому кольорі, який ви можете собі уявити, Рейнарс пропонує порошкове покриття профілю. Процес порошкового фарбування передбачає спочатку знежирення і очищення алюмінію, далі на статично заряджені профілі напилюють кольоровий порошок і запікають їх при температурі 180-200 градусів Цельсія. Порошок плавиться і перетворюється в рівномірне, стійке і високоякісне покриття алюмінію. Якість покриття забезпечується завдяки дотриманню строгих правил Qualicoat, європейського стандарту для такого процесу.

Анодування

Анодоване покриття поверхні має високий рівень захисту і забезпечує природний вигляд алюмінію. В процесі анодування, перед зануренням в хімічну ванну профілі знежирюють і очищають, далі у ванній відбувається окислення тонкого шару поверхні профілю. У спеціальній паровій ванні процес окислення зупиняється і ми отримуємо стабільне до окислення і надійне покриття. Якість покриття забезпечується завдяки дотриманню строгих правил Qualanod, європейського стандарту, який регламентує цей процес.

Що мені вибрати?

Практично не існує ніякої різниці між порошковим покриттям і анодуванням у використанні. Незначна відмінність може бути в зовнішньому вигляді: порошкове покриття додає рівномірний вигляд алюмінію, а анодування зберігає металеву структуру алюмінію.