ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ

Системи Рейнарс мають різні рівні теплоізоляції, що позначаються коефіцієнтом теплопередачі (U-значенням). Чим коефіцієнт теплопередачі нижче, тим вище рівень ізоляції. Теплоізоляція систем забезпечується термомостом, що розділяє внутрішню і зовнішню частини алюмінієвого профілю. Системи Рейнарс поставляються з унікальним центральним ущільнювачем для тепло-, звуко-, водо-, і повітроізоляціі.

Поліамідний термоміст

Сучасна ізоляційна технологія, що застосовується Рейнарс, з’єднує зовнішню і внутрішню частини профілю за допомогою поліамідного термомоста, який забезпечуює термоізоляцію і має різну ширину. Чим ширше міст, тим вище коефіцієнт ізоляції. Конструкція таких термомостів дуже важлива для того, щоб гарантувати стабільність і міцність зібраного профілю.

Коефіцієнт теплопередачі і константа теплопровідності (U-значення і K-значення)

Для позначення теплоізоляційних властивостей матеріалу в будівельній індустрії використовується термін: теплопередача або коефіцієнт теплопередачі U-значення (раніше відомий, як константа теплопровідності, К-значення). Чим нижче коефіцієнт теплопередачі, тим вище опір теплопровідності матеріалу, що свідчить про більш високий рівень ізоляції.

Для розрахунку теплоізоляції всієї конструкції вікна або двері необхідно враховувати коефіцієнт теплопровідності, як профілю, так і склопакета. Системи Рейнарс відповідають вимогам європейських стандартів теплопровідності, а також різним міжнародних нормам енергетичної ефективності.

Інші переваги