ТИПИ СКЛІННЯ

Сучасній і мінімалістичній архітектурі часто властиві великі скляні поверхні, які пропонують багато переваг: ваші кімнати наповнюються природним денним світлом і виглядають більш просторими, а ви можете насолоджуватися прекрасним видом. Більш того, при правильному виборі розташування відносно сторін світла, великі вікна можуть виробляти пасивну сонячну енергію.

Точне планування

Архітектор грає істотну роль в ухваленні рішення щодо розташування ваших вікон. Якщо ви бачите особливу концепцію для вікон у вашому будинку, важливо обговорити це з вашим архітектором на ранній стадії проектування, а будівництво будівлі повинно відповідати бажаному рішенню. Алюмінієві системи Рейнарс дозволяють виконувати великі віконні конструкції до трьох метрів у висоту і шести метрів в ширину.

Типи скління

Залежно від обраної системи, в алюмінієві профілі встановлюються склопакети або інше заповнення товщиною від 4 до 62 мм. Це забезпечує широкий діапазон варіантів скління – від акустичного та куленепробивного скла до естетичного дзеркального скла. Якщо необхідно, у віконні профілі встановлюються підсилювачі, що враховують високе вітрове навантаження або вагу великих склопакетів.