ВІТРО- І ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ

Вітро- і водонепроникність є двома найбільш важливими характеристиками, визначальними якість огороджувальної конструкції будівлі і рівень комфорту. Вікна та двері Рейнарс розраховані на різні рівні вітро- і водонепроникності для вибору оптимального відповідно до вимог будівлі. Щоб гарантувати заявлені показники систем, Рейнарс проводить їх ретельне тестування в своєму сучасному випробувальному центрі.

Ущільнювач

Вікна та двері Рейнарс оснащені високоякісними ущільнювачами на основі вдосконаленого етиленпропілендієнового каучуку (EPDM). Вони не пускають повітря і воду протягом усього терміну служби елементів. Вікна системи Рейнарс оснащені центральним ущільнювачем, який забезпечує волого-акустичний бар’єр. Двері Рейнарс мають кілька ущільнювачів як всередині, так і зовні, для забезпечення високої повітро-і водонепроникності.

Дренаж води

Крім бар’єру для вологи, що забезпечується ущільнювачем, водонепроникність також залежить від дренажу води. І передбачити його однаково важливо у всіх системах: вікнах, дверях, розсувних дверях, фасадах.

Волога, яка потрапляє в систему до водного бар’єру, виводиться назовні через спеціальні дренажні канали і отвори і не збирається всередині. Отвори можуть закриватися дренажними ковпачками або додатковим профілем.

Інші переваги