АКУСТИКА

Звукоізоляція набуває все більшого значення. Міста стають більш населеними з інтенсивним транспортом. Завдяки дотриманню вимог акустики підвищується комфорт в приміщеннях. Акустичні характеристики будівлі тісно пов’язані з матеріалами, використовуваними в будівництві, кількістю отворів або зазорів в огороджувальній конструкції.

Рівень ізоляції систем Рейнарс визначається профілями і ізоляційними ущільнювачами. Звичайно, вибір правильного склопакета також має велике значення. Спеціальні акустичні склопакети допоможуть суттєво підвищити звуконепроникність.

Герметичність

Герметичність грає істотну роль в звукоізоляції. Кожен раз, при витоку повітря, з’являється і акустична проникність. Ось чому Рейнарс оснащує всі свої вікна і двері акустичними і центральними ущільнювачами, що гарантують герметичність системи.

Склопакети

Ще одним важливим фактором є вибір акустичного склопакета. Асиметричне одно- або двокамерне скління (різна товщина скла для внутрішньої і зовнішньої сторони) позитивно позначається на звукоізоляції. Якщо ви хочете ще підвищити ізоляцію, встановлюйте на внутрішнє скло триплекс із звукоізоляційною ПВБ-плівкою.

Інші переваги