ТИПИ ВІДКРИВАНЬ

Функціональність відкривань, яку необхідно враховувати вже на етапі проектування, є дуже важливою для зручності. Віконні і дверні системи Рейнарс передбачають безліч варіантів відкривання, задовольняючи практично будь-які вимоги замовника. Результатом стає зручність і комфорт для користувача.

Широкий вибір

Тип відкривання вікон і дверей проектується з урахуванням їх розташування в будівлі і побажань по функціоналу. Також на відкривання впливає тип будівлі і вимоги кінцевого користувача. Широкий вибір відкриттів в конструкціях з матеріалів Рейнарс відповідає різним вимогам.

ТИПИ ВІКОННИХ ВІДКРИВАНЬ

Вікна внутрішнього відкривання:

 • Поворотні вікна: віконна стулка відкривається повністю.
 • Поворотно-відкидні вікна: вікно повністю відкривається в одній позиції, а в другій позиції вікно встановлюється в похилому положенні для вентиляції.
 • Відкидно-поворотне вікно: в першому положенні вікно встановлюється в похиле положення для вентиляції, а в другому – повністю відкривається.
 • Двостулкове вікно: перша стулка з поворотним або поворотно-відкидним механізмом у відкритому положенні дає доступ до відкривання другої поворотної стулки. Друга стулка також може не відкриватися.
 • Нижньопідвісні вікна: за допомогою ручки або пружинної клямки стулка вікна приводиться в нахилене положення.

Вікна зовнішнього відкривання:

 • Поворотне вікно: віконна стулка відкривається назовні, відкривання вручну, за допомогою шпинделя або автоматичного приводу відкривання.
 • Верхньопідвісне вікно: для безпеки стулка вікна має обмежений кут відкривання, а також декілька положень.

Розсувні вікна

Розсувне вікно: розрізняють вікна з однією або декількома направляючими.

 • з одною направляючою, або монорейкове: складається з рухомої стулки і фіксованого заскленого елементу. “Глухий” засклений елемент має мінімалістичний вигляд, завдяки кріпленню в зовнішній профіль рами. Рухома стулка також може йти в стіну, залежно від вибраної конфігурації.
 • з двома направляючими: має дві однакові рухомі стулки.
 • з трьома або чотирма направляючими: передбачає установку більшої кількості стулок відкривання. Це рішення дозволяє значно збільшити площу відкривання.

Складане вікно-«гармошка»

Вікно-«гармошка»: віконні стулки складаються в певній послідовності з внутрішньої або зовнішньої сторони будівлі, звільняючи максимальний проліт відкривання.

ТИПИ ВІДКРИВАННЯ ДВЕРЕЙ

Двері внутрішнього і зовнішнього відкривання

 • Одностулкові двері: можливі варіанти внутрішнього і зовнішнього відкривання.
 • Двостулкові двері: двостулкові двері складаються з двох стулок і мають певну послідовність відкриття: спочатку відкривається основна стулка з ручкою, потім стулка без ручки. На такі двері встановлюється центральний замок і декілька точок замикання, по центру, вгорі і внизу.
 • Двері, що обертаються, або середньопідвісні: двері повертаються навкого осі, що дозволяє відкривати їх як всередину, так і назовні.

Розсувні двері

Розсувні двері: типи дверей відрізняються за кількістю стулок і направляючих (рейок).

 • з одною направляючою, або монорейкові, складаються з рухомої стулки і фіксованого заскленого елементу. Засклений елемент має мінімалістичний вигляд, завдяки кріпленню в зовнішній профіль рами. Рухома стулка також може йти в стіну, залежно від вибраної конфігурації.
 • з двома направляючими: має дві однакові рухомі стулки.
 • з трьома і чотирма направляючими: передбачає установку більшої кількості стулок відкривання. Це рішення дозволяє значно збільшити площу відкривання.

Підйомно-розсувні двері: в закритому положенні стулка опущена для максимальної герметичності конструкції внизу, при відкритті стулка піднімається на кілька міліметрів, фіксується в піднятому положенні і зсувається. Завдяки зручним ручкам і простому механізму відкривання підйомно-розсувних дверей вимагає мінімальних зусиль.

Термофронт: двері мають особливу фурнітуру, завдяки якій можуть відкидатися для провітрювання і зсуватися для повного відкривання.

Складані двері-«гармошка»

Двері-«гармошка»: складаються із стулок, одна з яких передбачає постійне відкривання, а решта складаються в певній послідовності всередині або зовні будівлі. Стулки кріпляться до напрямних у верхній і нижній частинах рами, за якими легко зсуваються за допомогою роликів.

Інші переваги